Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Pojemniki na teczki wiszące

Przechowywanie dokumentacji jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Dzięki niezwykle praktycznym pojemnikom można je trzymać w porządku i ładzie, jednocześnie oszczędzając miejsce. W ofercie naszego sklepu znalazły się pojemniki na teczki wiszące, które z pewnością sprawdzą się w każdym biurze, ale również w warunkach domowych. Dzięki nim, istnieje możliwość przechowywania wszystkich teczek z dokumentami w jednym, bezpiecznym miejscu. Pojemnik na teczki wiszące pasuje do każdego pomieszczenia i jest bardzo łatwy w użytkowaniu.

Pojemniki to doskonałe rozwiązanie do każdego biura

Pojemnik na teczki wiszące to przede wszystkim rozwiązanie funkcjonalne. Można w nim przechowywać wiele teczek z dokumentami jednocześnie lub nawet segregatory. W naszym sklepie oferujemy pojemniki, które z łatwością można przenosić, dzięki praktycznym uchwytom. Niektóre z modeli umożliwiają ustawianie pojemników na sobie, dzięki czemu można realnie zaoszczędzić sporo miejsca. Nasze pojemniki wykonane są z różnych materiałów, najczęściej z tworzywa sztucznego, które odpowiednio zabezpiecza dokumenty przed działaniem czynników zewnętrznych. Pojemniki są jednocześnie trwałe i solidnie wykonane, dzięki czemu sprawdzają się latami.

Jakie pojemniki na teczki wiszące można u nas znaleźć?

  • pojemniki Donau/Biella
  • pojemniki Esselte

Każdy pojemnik na teczki wiszące oferuje inne rozwiązanie, które można dopasować do sposobu korzystania z dokumentacji. Na pewno pojemniki takie sprawdzą się przede wszystkim na kancelariach, gdzie każdego dnia wpływa wiele różnych dokumentów, a następnie dzielone są one i dekretowane na różnych pracowników. Z pewnością każdy pracownik biurowy będzie zadowolony mogąc korzystać z takiej formy przechowywania dokumentów.

Najwyższa jakość i doskonałe ceny pojemników na teczki

Stale poszerzamy ofertę naszego sklepu i ciągle pojawiają się u nas inne rodzaje pojemników. Każdy nasz pojemnik na teczki wiszące to produkt bezpieczny, wykonany z odpowiednich, trwałych materiałów. Szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że pojemniki można idealnie dopasować do pomieszczenia, w którym będą się znajdowały i charakteru biura, aby stanowiły jego ozdobę.

Warto pamiętać o tym, że pojemnik na teczki wiszące to rozwiązanie bardzo praktyczne, dzięki któremu można z łatwością zachować porządek. W naszym sklepie oferujemy pojemniki w najlepszych warunkach cenowych. Serdecznie zachęcamy do dokonania zakupów właśnie u nas.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci