Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj tworzywa
Szerokość
Długość
Możliwość wpięcia do segregatora
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Wąsy skoroszytowe

Wąsy skoroszytowe – pomoc w uporządkowaniu dokumentów.

Odpowiednia organizacja dokumentacji w biurze znacząco wpływa na efektywność pracy i komfort podczas wykonywania swoich zadań. Brak chaosu spowodowanego zaleganiem wielu stert kartek ma wpływ na zwielokrotnienie poziomu skupienia oraz pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu. Wszystkie posegregowane pisma, a następnie przechowywane w oddzielnych skoroszytach lub teczkach umożliwiają szybkie i proste odszukanie interesującego nas potwierdzenia, umowy, czy rachunku.

Wąsy skoroszytowe plastikowe lub metalowe zapewnią Ci pomoc w przechowywaniu dokumentacji oraz zagwarantują, że dzięki mocnemu zaciskowi, zawartość nie wydostanie się z wnętrza skoroszytu. 

Wąsy do skoroszytu – budowa i zastosowanie. 

Wąsy skoroszytowe metalowe oraz plastikowe dostępne na rynku charakteryzuje niezwykle prosta budowa. Wykonane zostały z podstawy dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej. Bez trudu dobierzesz wybrany odcień – nie tylko neutralną czerń lub biel, ale także o wiele bardziej krzykliwe barwy. Na wierzchniej części produktu zamocowana została wytrzymała, twarda blaszka umożliwiająca mocny zacisk przechowywanych dokumentów. Wąsy skoroszytowe to niezwykle funkcjonalne gadżety, które w prosty sposób urozmaicą standardowe akcesoria biurowe

Wąsy do skoroszytów – ekonomiczne rozwiązania dla Twojego biura. 

Oferowane przez nasz sklep internetowy wąsy do skoroszytów plastikowe oraz metalowe, to produkty uznanego producenta Durable, który proponuje asortyment wysokiej jakości, wykonany z trwałego tworzywa. Wąsy do skoroszytu posiadają 4 niewielkie otwory umożliwiające wpięcie ich do posiadanego przez Ciebie segregatora. Pomimo swojego dobrego gatunku, stale zachowują bardzo niską cenę nieprzekraczającą kilku złotych, co tym samym czyni je jednymi z najbardziej ekonomicznych akcesoriów do segregacji dokumentacji, jakie można spotkać na rynku. Produkty oferujemy Państwu w zestawie zawierającym 25 sztuk, toteż istnieje możliwość za zgromadzenie całego ich zapasu przy wydaniu niewielkiej kwoty.