Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wąsy skoroszytowe

Wąsy skoroszytowe – pomoc w uporządkowaniu dokumentów.

Odpowiednia organizacja dokumentacji w biurze znacząco wpływa na efektywność pracy i komfort podczas wykonywania swoich zadań. Brak chaosu spowodowanego zaleganiem wielu stert kartek ma wpływ na zwielokrotnienie poziomu skupienia oraz pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu. Wszystkie posegregowane pisma, a następnie przechowywane w oddzielnych skoroszytach lub teczkach umożliwiają szybkie i proste odszukanie interesującego nas potwierdzenia, umowy, czy rachunku.

Wąsy skoroszytowe plastikowe lub metalowe zapewnią Ci pomoc w przechowywaniu dokumentacji oraz zagwarantują, że dzięki mocnemu zaciskowi, zawartość nie wydostanie się z wnętrza skoroszytu. 

Wąsy do skoroszytu – budowa i zastosowanie. 

Wąsy skoroszytowe metalowe oraz plastikowe dostępne na rynku charakteryzuje niezwykle prosta budowa. Wykonane zostały z podstawy dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej. Bez trudu dobierzesz wybrany odcień – nie tylko neutralną czerń lub biel, ale także o wiele bardziej krzykliwe barwy. Na wierzchniej części produktu zamocowana została wytrzymała, twarda blaszka umożliwiająca mocny zacisk przechowywanych dokumentów. Wąsy skoroszytowe to niezwykle funkcjonalne gadżety, które w prosty sposób urozmaicą standardowe akcesoria biurowe

Wąsy do skoroszytów – ekonomiczne rozwiązania dla Twojego biura. 

Oferowane przez nasz sklep internetowy wąsy do skoroszytów plastikowe oraz metalowe, to produkty uznanego producenta Durable, który proponuje asortyment wysokiej jakości, wykonany z trwałego tworzywa. Wąsy do skoroszytu posiadają 4 niewielkie otwory umożliwiające wpięcie ich do posiadanego przez Ciebie segregatora. Pomimo swojego dobrego gatunku, stale zachowują bardzo niską cenę nieprzekraczającą kilku złotych, co tym samym czyni je jednymi z najbardziej ekonomicznych akcesoriów do segregacji dokumentacji, jakie można spotkać na rynku. Produkty oferujemy Państwu w zestawie zawierającym 25 sztuk, toteż istnieje możliwość za zgromadzenie całego ich zapasu przy wydaniu niewielkiej kwoty.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci