Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ofertówki


Dokumenty drukowane na tradycyjnym papierze narażone są zwykle na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Grozi im również zalanie, czy zabrudzenie podczas korzystania i przenoszenia. Chcąc zaprezentować ofertę lub przedstawić jakiś plan klientowi, warto zdecydować się na profesjonalne ofertówki, dzięki którym można wygodnie transportować dokumenty bez najmniejszego ryzyka. Ofertówka jest lekka, ale skutecznie ochrania przed wodą, brudem, a nawet niepowołanym wzrokiem. Jej największą zaletą jest to, że dokumentację można bardzo szybko wyjąć i rozłożyć przed klientem lub kontrahentem. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z dostępnym asortymentem ładnych i funkcjonalnych ofertówek.

Estetyczne i praktyczne – ofertówki na dokumenty


Dokumentacja przekazana w takiej formie znacznie lepiej prezentuje się i na pewno robi lepsze wrażenie na kliencie, kontrahencie, czy wreszcie wykładowcy na uczelni. W takiej ofertówce można też nosić swoje CV i wręczać je do zapoznania się. Wszystkie ofertówki prezentowane w naszym sklepie są ładnie i solidnie wykonane. Poza tym, są również funkcjonalne – zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dokumenty można było wygodnie włożyć od góry lub z prawej strony. Zaokrąglony brzeg i specjalne miejsce na palec sprawiają, że z ofertówki można z łatwością i przyjemnością korzystać.

Jakie ofertówki znalazły się w naszym asortymencie?


Nasz sklep współpracuje tylko z najlepszymi producentami materiałów biurowych. Obecnie w ofercie znajdują się produkty:

  • Biurfol,
  • Esselte,
  • Hamelin.


Stale poszerzamy jednak nasz asortyment, dlatego warto śledzić bieżącą ofertę. Ofertówka to tani i funkcjonalny sposób na tymczasowe oprawienie dokumentu. Jest on chroniony przed czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie zawsze łatwo dostępny. U nas dostępne są ofertówki w różnych wersjach kolorystycznych oraz przezroczyste, aby można było dopasować je do własnych potrzeb.

Gwarancja doskonałej jakości


Gwarantujemy najlepszą jakość oferowanych w naszym sklepie produktów. Każdy z producentów znany jest na rynku materiałów biurowych od wielu lat. U nas dostępne są tylko sprawdzone i pewne produkty z górnej półki. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem ofertówek i zrobienia zakupów właśnie u nas. Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjny wybór. Zapraszamy.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci