Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pieczątki datowniki

Datowniki jako pomoc w usprawnieniu codziennej pracy. 

Zadaniem pracowników każdego urzędu jest wydawanie dziesiątek dokumentów dziennie, dodatkowo opatrzonych odpowiednią datą. Najwięcej tego typu dokumentacji wydaje się w urzędach pocztowych, w biurach i kancelariach podczas spisywania umów i wydawania innego rodzaju pism. Czynność ta jest niezwykle czasochłonna, a w wielu przypadkach na wydanie odpowiedniego pisma oczekuje kolejka zniecierpliwionych klientów. Ponadto, dobrze oznakowane dokumenty znacznie usprawniają pracę. Aby przyśpieszyć ten proces zalecane jest użycie pieczątki z datownikiem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz datowniki metalowe najlepszej jakości, pochodzące od uznanego producenta – firmy Trodat. 

Datowniki automatyczne – sposób działania i budowa.  

Datowniki automatyczne to niezwykle prosty w działaniu mechanizm, który usprawnia codzienną pracę wielu ludzi i trudno wyobrazić sobie bez niego dobrze wyposażone, nowoczesne biuro. Cyfry wytłaczane są za pomocą sprężyny odwracającej płytkę z czcionką, tak aby uwidoczniła się ona na papierze. W wielu datownikach istnieje możliwość zamieszczenia dowolnego tekstu, który wzbogaca datę. Najczęściej wybieranymi opcjami są frazy odnoszące się do rodzaju pisma: anulowano, sporządzono, zaksięgowano lub wpłynęło dnia. Samą datę oraz litery reguluje wbudowane koło zębate. 

Oferujemy pieczątki z datą i tekstem z wielkością czcionki wynoszącą 4 mm. To idealna wielkość, aby naniesione znaki były czytelne oraz dobrze widoczne. Polecane przez nas pieczątki, to datowniki posiadające także funkcję odbijania tekstu. W praktyce, datowniki z tekstem to możliwość odciśnięcia daty z miesiącem wypisanym w języku polskim. Nie ma zatem konieczności posiadania dwóch odrębnych pieczątek – wystarczy jedna wielozadaniowa. A dla tych klientów, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania nawet w przypadku artykułów biurowych, firma Trodat podczas produkcji swojego asortymentu zadbała o stworzenie obudów wyprodukowanych z materiałów odzyskanych oraz przy zmniejszonej emisji szkodliwego CO2. 

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci