Filtruj według

Kolor
Automatyczny
Wersja daty
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Pieczątki datowniki

Datowniki jako pomoc w usprawnieniu codziennej pracy. 

Zadaniem pracowników każdego urzędu jest wydawanie dziesiątek dokumentów dziennie, dodatkowo opatrzonych odpowiednią datą. Najwięcej tego typu dokumentacji wydaje się w urzędach pocztowych, w biurach i kancelariach podczas spisywania umów i wydawania innego rodzaju pism. Czynność ta jest niezwykle czasochłonna, a w wielu przypadkach na wydanie odpowiedniego pisma oczekuje kolejka zniecierpliwionych klientów. Ponadto, dobrze oznakowane dokumenty znacznie usprawniają pracę. Aby przyśpieszyć ten proces zalecane jest użycie pieczątki z datownikiem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz datowniki metalowe najlepszej jakości, pochodzące od uznanego producenta – firmy Trodat. 

Datowniki automatyczne – sposób działania i budowa.  

Datowniki automatyczne to niezwykle prosty w działaniu mechanizm, który usprawnia codzienną pracę wielu ludzi i trudno wyobrazić sobie bez niego dobrze wyposażone, nowoczesne biuro. Cyfry wytłaczane są za pomocą sprężyny odwracającej płytkę z czcionką, tak aby uwidoczniła się ona na papierze. W wielu datownikach istnieje możliwość zamieszczenia dowolnego tekstu, który wzbogaca datę. Najczęściej wybieranymi opcjami są frazy odnoszące się do rodzaju pisma: anulowano, sporządzono, zaksięgowano lub wpłynęło dnia. Samą datę oraz litery reguluje wbudowane koło zębate. 

Oferujemy pieczątki z datą i tekstem z wielkością czcionki wynoszącą 4 mm. To idealna wielkość, aby naniesione znaki były czytelne oraz dobrze widoczne. Polecane przez nas pieczątki, to datowniki posiadające także funkcję odbijania tekstu. W praktyce, datowniki z tekstem to możliwość odciśnięcia daty z miesiącem wypisanym w języku polskim. Nie ma zatem konieczności posiadania dwóch odrębnych pieczątek – wystarczy jedna wielozadaniowa. A dla tych klientów, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania nawet w przypadku artykułów biurowych, firma Trodat podczas produkcji swojego asortymentu zadbała o stworzenie obudów wyprodukowanych z materiałów odzyskanych oraz przy zmniejszonej emisji szkodliwego CO2.