Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość
Materiał
Wymiar zewnętrzny
więcej... mniej
Wymiar wewnętrzny
więcej... mniej
Wysokość
Układ
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 50 elementów

Kieszenie magazynowe


Właściwe oznakowanie towarów i produktów na półkach magazynowych jest kluczem do ich łatwego odnalezienia. W takim miejscu, jak magazyn, czy skład towarowy bardzo ważne jest skrupulatne znakowanie i etykietowanie rzeczy. Kieszenie magazynowe umożliwiają oznakowanie miejsca, w którym znajduje się dana rzecz oraz jej dokładne opisywanie. Można tam zawrzeć specyfikację, numery produktów, czy kody kreskowe, które bardzo ułatwiają pracę. W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości kieszeni magazynowych, które sprawdzą się idealnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

Kieszenie magazynowe najwyższej jakości


Dostępne u nas kieszenie wykonane są z trwałych i bardzo solidnych materiałów, dzięki czemu mogą służyć przez długi okres czasu. Dzięki praktycznym mocowaniom na magnes lub paski zaczepowe, kieszenie utrzymują się bez trudu w odpowiednim miejscu i nie przemieszczają. Większość z nich nadaje się również do użytku zewnętrznego, dzięki praktycznym klapkom, które chronią zawartość przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi. Mocowanie na magnes możliwe jest w przypadku metalowych szaf i regałów magazynowych. Wszystkie kieszenie magazynowe sprzedajemy w zbiorczych opakowaniach, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny.

Jakie rodzaje kieszeni magazynowych można u nas znaleźć?


Wśród naszych absolutnych bestsellerów można z pewnością wymienić:

  • magnetyczne kieszenie magazynowe Durable,
  • kieszenie magazynowe Durable z paskami montażowymi.


Kieszenie występują u nas w różnych wersjach, dlatego warto zapoznać się z asortymentem całej kategorii. Stale powiększamy swoje zasoby i sukcesywnie oferujemy nowości, które dopiero pojawiają się na rynku.


Organizacja magazynu na najwyższym poziomie


Oferowane u nas kieszenie znajdą zastosowanie we wszelkiego rodzaju magazynach, składach towarowych i w wielu sklepach. Mogą przydać się również w biurach i urzędach, gdzie przechowuje się zarchiwizowane dokumenty w składnicach akt. Zachęcamy do zapoznania się z ich pełnym asortymentem i dokonania wyboru najlepszych kieszeni dla siebie. Możemy zagwarantować ich trwałość i funkcjonalność. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy cieszą się nieskazitelną opinią, dlatego możemy ręczyć za nasze produkty. Serdecznie zapraszamy do zrobienia zakupów u nas.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci