Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość
Materiał
Wymiar zewnętrzny
więcej... mniej
Wymiar wewnętrzny
więcej... mniej
Wysokość
Układ
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 50 elementów

Kieszenie magazynowe


Właściwe oznakowanie towarów i produktów na półkach magazynowych jest kluczem do ich łatwego odnalezienia. W takim miejscu, jak magazyn, czy skład towarowy bardzo ważne jest skrupulatne znakowanie i etykietowanie rzeczy. Kieszenie magazynowe umożliwiają oznakowanie miejsca, w którym znajduje się dana rzecz oraz jej dokładne opisywanie. Można tam zawrzeć specyfikację, numery produktów, czy kody kreskowe, które bardzo ułatwiają pracę. W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości kieszeni magazynowych, które sprawdzą się idealnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

Kieszenie magazynowe najwyższej jakości


Dostępne u nas kieszenie wykonane są z trwałych i bardzo solidnych materiałów, dzięki czemu mogą służyć przez długi okres czasu. Dzięki praktycznym mocowaniom na magnes lub paski zaczepowe, kieszenie utrzymują się bez trudu w odpowiednim miejscu i nie przemieszczają. Większość z nich nadaje się również do użytku zewnętrznego, dzięki praktycznym klapkom, które chronią zawartość przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi. Mocowanie na magnes możliwe jest w przypadku metalowych szaf i regałów magazynowych. Wszystkie kieszenie magazynowe sprzedajemy w zbiorczych opakowaniach, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny.

Jakie rodzaje kieszeni magazynowych można u nas znaleźć?


Wśród naszych absolutnych bestsellerów można z pewnością wymienić:

  • magnetyczne kieszenie magazynowe Durable,
  • kieszenie magazynowe Durable z paskami montażowymi.


Kieszenie występują u nas w różnych wersjach, dlatego warto zapoznać się z asortymentem całej kategorii. Stale powiększamy swoje zasoby i sukcesywnie oferujemy nowości, które dopiero pojawiają się na rynku.


Organizacja magazynu na najwyższym poziomie


Oferowane u nas kieszenie znajdą zastosowanie we wszelkiego rodzaju magazynach, składach towarowych i w wielu sklepach. Mogą przydać się również w biurach i urzędach, gdzie przechowuje się zarchiwizowane dokumenty w składnicach akt. Zachęcamy do zapoznania się z ich pełnym asortymentem i dokonania wyboru najlepszych kieszeni dla siebie. Możemy zagwarantować ich trwałość i funkcjonalność. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy cieszą się nieskazitelną opinią, dlatego możemy ręczyć za nasze produkty. Serdecznie zapraszamy do zrobienia zakupów u nas.