Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Szerokość grzbietu
Etykieta grzbietowa
Max. ilość kartek
Mechanizm
Metalowe okucia
Cena
PLN PLN
Producenci
Kategorie
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 152 elementów

Segregatory na dokumenty

Dobra organizacja to podstawa – z segregatorami to bardzo proste!

W każdej firmie i instytucji codziennie pojawiają się nowe dokumenty do zarchiwizowania. Wszystkie umowy, zamówienia, potwierdzenia, faktury, raporty, ulotki, papiery i cała korespondencja muszą mieć swoje miejsce, najlepiej na stałe, bo to bardzo pomoże w sytuacji, kiedy trzeba będzie jakiś konkretny egzemplarz znaleźć. Najlepiej, gdyby wszystkie dokumenty były posegregowane w przemyślany sposób i ułożone zgodnie z jakimś algorytmem, czy hasłem przewodnim. Realizację tego dzieła umożliwią i bardzo usprawnią segregatory biurowe. To kartonowe lub plastikowe okładki, w które wpina się lub wkłada dokumenty, w celu bezpiecznego i zorganizowanego ich przechowywania. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje segregatorów, przyjrzyjmy się ich charakterystyce.

 

Rodzaje segregatorów na dokumenty.

Przedstawiamy Państwu całą gamę segregatorów – od małych po duże, w rozmaitych kolorach. Oferujemy segregatory A4, do kartek z drukarki, oraz segregatory A5, do nieco mniejszych. W zależności od ilości miejsca do przechowywania oraz liczby dokumentów do schowania, oferujemy segregatory wąskie lub szerokie. Dostępna gama kolorystyczna z pewnością spełni oczekiwania nawet największego estety. W ofercie mamy segregatory od klasycznych czarnych oraz białych, przez szare, czerwone i zielone, aż po ekstrawaganckie pomarańcze, marmurki, róże czy limonki. Taka różnorodność sprawi, że segregatory będą prawdziwą ozdobą w biurze i nadadzą ciekawy, radosny charakter, Będą przyciągały uwagę i stanowiły idealne miejsce do przechowywania bieżących, jak i archiwizowanych dokumentów. Wszystkie nasze segregatory – cienkie i grube są bardzo solidnie wykonane, są też pojemne i wytrzymałe. Będą służyły przez wiele lat, gwarantując bezpieczeństwo przechowywania i brak chaosu w biurze.

 

Szczegóły i różnice między poszczególnymi modelami segregatorów biurowych.

Poza różnicami związanymi z rozmiarem i grubością, oraz dostępną kolorystyką, jest jeszcze kilka dodatkowych cech odmiennych w poszczególnych egzemplarzach. To na przykład sposób działania mechanizmu zamykania i otwierania. Najpopularniejsze są segregatory ringowe, w które wkłada się kartki papieru lub koszulki z dokumentami, ale my oferujemy również segregatory z dźwignią, która pomaga w otwieraniu i zamykaniu obręczy, a także dokładniej trzyma spiętą zawartość.

Niezależnie od tego, jaki segregator biurowy jest Państwu potrzebny, to możecie mieć pewność, że znajdziecie go w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger