Katalog

Segregatory


Posegreguj wszystko


Podstawą funkcjonowania każdego biura jest porządek, a szczególnie ważne jest przechowywanie dokumentów. Odpowiednie artykuły biurowe ułatwią Ci, ogarniecie firmowej dokumentacji, której zazwyczaj przybywa w zastraszającym tempie. Wszystkie segregatory dostępne w naszej hurtowi papierniczej wykonane są z twardej i bardzo trwał...


Posegreguj wszystko


Podstawą funkcjonowania każdego biura jest porządek, a szczególnie ważne jest przechowywanie dokumentów. Odpowiednie artykuły biurowe ułatwią Ci, ogarniecie firmowej dokumentacji, której zazwyczaj przybywa w zastraszającym tempie. Wszystkie segregatory dostępne w naszej hurtowi papierniczej wykonane są z twardej i bardzo trwałej tektury. Wyposażone są w otwór na grzbiecie, który ułatwia ich wyjmowanie z regałów oraz miejsce do umieszczenia opisu. Z powodzeniem możesz wielokrotnie je wykorzystywać, nawet przez kilka lat, bez obawy, że mechanizm dźwigni otwierającej zacznie szwankować. Bez problemu także dobierzesz wielkość segregatora do swoich potrzeb.

Bogata gama kolorystyczna oferowanych modeli pozwoli Ci nie tylko wybrać takie, które będą pasowały do wystroju Twojego biura, ale także pomoże w organizacji dokumentacji. Wybierz różne kolory segregatorów, dla różnych dokumentów, a wystarczy rzut oka, aby sięgnąć dokładnie po to, czego w danej chwili potrzebujesz, np. granatowe na faktury, czerwone na umowy, a zielone na korespondencję.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 138 elementów