Pokazuje 1 - 25 z 152 elementów

Segregatory


Bardzo ważnym aspektem prowadzenia biura lub firmy jest zachowanie porządku i ładu w dokumentacji. Segregatory to niezbędne narzędzie, które umożliwia łatwe wpinanie i wypinanie dokumentów. Pozwalają na przechowywanie dużych ilości papierowych wydruków i kartek pojedynczo, w koszulkach foliowych lub poprzekładane przy pomocy przekładek. Nasz sklep oferuje bardzo bogaty wybór praktycznych i solidnych segregatorów, które z pewnością sprawdzą się w każdym biurze, ale pomogą także w domu do uporządkowania dokumentacji i rachunków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Segregatory doskonałej jakości


Nasze segregatory to produkty wykonane z najlepszych materiałów. Wykonane są z grubego kartonu, pokrytego warstwą polipropelynową - wewnątrz i na zewnątrz. Gwarantuje im to trwałość. Na krawędziach segregatorów znajdują się dodatkowo zabezpieczające je okucia. Każdy segregator posiada dwustronną, wymienną etykietę oraz niewielki otwór na palec, który znacznie ułatwia jego zdjęcie z półki. Wszystkie produkty posiadają certyfikat FSC. Niektórzy producenci udostępniają na swoich stronach internetowych program do wydruku etykiet, które idealnie pasują do segregatorów.


Jakie segregatory znalazły się w naszej ofercie?


Każdy z producentów oferuje segregatory różnej wielkości i pojemności. Dzięki temu, można je idealnie dopasować do potrzeb biura. Wszystkie dostępne są również w kilku wersjach kolorystycznych, co ma znaczenie w przypadku wielu firm.


Łatwe i wygodne przechowywanieDzięki oferowanym u nas segregatorem, zachowanie porządku w dokumentacji jest niezwykle łatwe. Każdy segregator można dokładnie oznaczyć na etykiecie i opisać jego zawartość. Dokumenty można zaś wygodnie wpinać po ich przedziurkowaniu lub umieszczać je w foliowych koszulkach, a następnie wpinać je do segregatora. W naszej ofercie znajdują się również praktyczne przekładki, które umożliwiają kategoryzację zawartości segregatora. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zamówienia odpowiednich segregatorów do Państwa biura lub domu. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów oraz konkurencyjne ceny.Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger