Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Szerokość grzbietu
Etykieta grzbietowa
Max. ilość kartek
Mechanizm
Metalowe okucia
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 386 elementów

Segregatory na dokumenty

Dobra organizacja to podstawa – segregatory biurowe ją umożliwią!

W każdej firmie i instytucji codziennie pojawiają się nowe dokumenty do zarchiwizowania. Wszystkie umowy, zamówienia, potwierdzenia, faktury, raporty, ulotki, papiery i cała korespondencja muszą posiadać swoje stałe miejsce. Ich odpowiednia organizacja bardzo pomoże w sytuacji, kiedy zajdzie potrzeba, aby znaleźć konkretny egzemplarz. Segregator sprawi, że nie będzie już konieczności długiego przeszukiwania wysokich stert porozrzucanych papierów.

Najlepiej, gdyby wszystkie dokumenty były posegregowane w przemyślany sposób i ułożone zgodnie z wybranym algorytmem, czy hasłem przewodnim. Realizację tego dzieła umożliwią i bardzo usprawnią segregatory biurowe. To kartonowe lub plastikowe okładki, w które wpina się lub wkłada wcześniej perforowane lub umieszczone w koszulkach dokumenty, w celu bezpiecznego i zorganizowanego ich przechowywania. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje segregatorów - przyjrzyjmy się więc ich charakterystyce.

Segregatory na dokumenty – rodzaje i kolory

Przedstawiamy Państwu całą gamę segregatorów – od małych po duże, w rozmaitych kolorach. Oferujemy segregatory A4, do kartek z drukarki, oraz segregatory A5, do nieco mniejszych. W zależności od ilości miejsca do przechowywania oraz liczby dokumentów do schowania, oferujemy segregatory A4 wąskie lub szerokie. Dostępna gama kolorystyczna z pewnością spełni oczekiwania nawet największego estety.

W naszej ofercie posiadamy segregatory od klasycznych czarnych oraz białych, przez szare, czerwone i zielone, aż po ekstrawaganckie pomarańcze, marmurki, róże czy limonki. Taka różnorodność sprawi, że segregatory będą prawdziwą ozdobą w biurze i nadadzą ciekawy, radosny charakter, Będą przyciągały uwagę i stanowiły idealne miejsce do przechowywania bieżących, jak i archiwizowanych dokumentów.

Wszystkie nasze segregatory – cienkie i grube są bardzo solidnie wykonane. Są też pojemne i wytrzymałe. Będą służyły przez wiele lat, gwarantując bezpieczeństwo przechowywania i brak chaosu w biurze. Segregator cienki doskonale sprawdzi się, jeśli ilość dokumentów, które chcesz przechowywać jest niewielka.

Co odróżnia między sobą segregatory?

Poza różnicami związanymi z rozmiarem i grubością, oraz dostępną kolorystyką, jest jeszcze kilka dodatkowych cech odmiennych w poszczególnych egzemplarzach. To na przykład sposób działania mechanizmu zamykania i otwierania, który posiada każdy segregator na dokumenty. Najpopularniejsze są segregatory ringowe, w które wkłada się kartki papieru lub koszulki na dokumenty, ale my oferujemy również segregatory z dźwignią, która pomaga w otwieraniu i zamykaniu obręczy, a także dokładniej trzyma spiętą zawartość.

Segregator biurowy to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na przechowywanie wszelkiej dokumentacji. Jeśli posiadasz jej większą ilość, zdecyduj się na zakup kilku sztuk. Dzięki niskiej cenie produktu, nie poniesiesz wysokich kosztów.

Niezależnie od tego, jaki segregator biurowy jest Państwu potrzebny, możecie mieć pewność, że znajdziecie go w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów!