Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Metkownice i etykietyMetkowanie towarów na półkach lub w magazynie czy zapleczu sklepu, to podstawa prowadzenia każdego punktu handlowego. Na metkach znajdują się często nie tylko ceny, ale również inne przydatne informacje – tak dla sprzedającego jak i kupującego. W wielkich dyskontach i galeriach handlowych produkty swoje „cenówki” mają przeważnie umiejscowione na półce czy dodatkowej wywieszce cenowej i nie ma potrzeby etykietowania pojedynczych sztuk. Metka może jednak być nieodłącznym elementem znakowania produktów np. żywnościowych, pakowanych na miejscu.

Na takiej metce można zarówno wybić numer produktu dla kasjera, który ręcznie wprowadzać będzie te dane do kasy jak i datę ważności produktu czy datę pakowania – co ma szczególne znaczenie dla konsumenta. Bez względu na cel i przeznaczenie metkownice i etykiety to absolutny must have każdego sklepu i punktu handlowego, więc w poniższej kategorii przedstawiamy Państwu szeroki wybór podstawowego asortymentu do znakowania i etykietowania metkami produktów.


Podręczne i funkcjonalne rozwiązania


Metkownice i etykiety muszą być przede wszystkim naklejane w bardzo szybkim tempie, powtarzalnie i wygodnie. Ich obsługa musi być bardzo prosta, a konstrukcja na tyle niezawodna, aby nawet przy tysiącu metek wybijanych dziennie nie mieć usterek ani awarii. Tusz i jego wydajność także ma ogromne znaczenie dla wygody użytkowania, albowiem konieczność zbyt częstego wymieniania wkładu z tuszem spowalnia pracę. W przygotowanych przez nas propozycjach metkownic mechanizm odbijania konkretnej matrycy jest niezawodny i zarazem prosty, natomiast tusze zaprojektowane do nich wystarczają do zadrukowania kilku rolek metek.

Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne i funkcjonalne, ponieważ modele w naszej ofercie to best sellery z tej kategorii od wielu lat, a satysfakcja klientów korzystających z tych metkownic jest dobrze udokumentowana. Ergonomiczny projekt metkownicy sprawia, że jest ona wygodna w trzymaniu i użytkowaniu, a do tego szybko obracająca się rolka oraz głowica matrycy zapewniają bardzo szybkie tempo wydawania kolejnych naklejek. Najchętniej wybierane przez Państwa produkty w naszym sklepie to:

  • metkownica Apli dwurzędowa 10-znaków
  • tusz do metkownicy dwurzędowej
  • taśma do metkownicy dwurzędowej pomarańczowa


Ponieważ konstrukcja jest również bardzo lekka, pracownik wykonujący długie i nużące metkowanie nie czuje szczególnego przeciążenia stawów czy nadgarstka, co ma także kolosalne znaczenie przy komfortowym codziennym użytkowaniu. W kategorii metkownice i etykiety zamówić mogą Państwo również etykiety w rolkach na pojedyncze sztuki oraz w kompletach i z możliwością wybrania różnych kolorów etykietek. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger