Pokazuje 51 - 56 z 56 elementów

Pudła archiwizacyjne kartonowe

Archiwizacja dokumentacji to temat, który powtarza się co roku w każdym biurze, urzędzie i w różnych firmach. Jest to temat niezwykle ważny, ponieważ każdy rodzaj dokumentu ma swoją kategorię archiwizacyjną, która oznacza w jaki sposób i przez ile lat powinien być przechowywany. Ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo takiej dokumentacji, ale również umożliwienie do niej dostępu. W każdej chwili może okazać się konieczne znalezienie konkretnego dokumentu sprzed kilku lat i najlepiej nie musieć się przy tym trudzić.

Bezpieczna archiwizacja dokumentów firmowych

Każda firma i instytucja ma własne zasady, którymi kieruje się przy archiwizowaniu dokumentów. Większość z nich korzysta przy tym jednak z tych samych narzędzi. Jednym z nich jest pudło archiwizacyjne z kartonu, w którym przechowuje się zarchiwizowane dokumenty. Najpierw są one w odpowiedni sposób selekcjonowane i układane. Następnie, pozbawia się je wszelkiego rodzaju zszywek oraz koszulek foliowych i spinane są za pomocą wąsów archiwizacyjnych. Na gotowe dokumenty oczekuje już pudło archiwizacyjne, które następnie opisuje się w odpowiedni sposób i trafia ono na półkę.


Jakie pudła archiwizacyjne oferujemy w naszym sklepie?

  • pudła archiwizacyjne kartonowe Esselte
  • pudła archiwizacyjne kartonowe Hamelin

W naszej ofercie można znaleźć pudła w różnych rozmiarach, które umożliwiają przechowywanie wielu formatów dokumentów. Ponadto, oferujemy również pudło archiwizacyjne, które pomieści kilka mniejszych, aby łatwiej można było je przechowywać.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo dokumentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie dokumentacji, która została zarchiwizowana. Nasze pudła archiwizacyjne wykonane są z wysokiej jakości kartonu, który jest bardzo trwały i solidny. Zapewniają ochronę przed szkodliwymi warunkami, takimi jak wilgoć. Pudło archiwizacyjne z łatwością można samodzielnie złożyć i jest to intuicyjne.

Archiwizacja na najwyższym poziomie

Oferowane w naszym sklepie kartonowe pudła archiwizacyjne to produkty, które powinny znaleźć się w każdej firmie i w każdym urzędzie. Wysoka jakość i bardzo przystępna cena sprawiają, że są to najchętniej wybierane pudła. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, również z innymi akcesoriami ułatwiającymi archiwizowanie dokumentów. U nas można zawsze liczyć na dobre ceny. Zapraszamy do dokonania zakupów!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger