Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Rodzaj tworzywa
Ilość szuflad
Materiał
Wymiary
Typ
Na kluczyk
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Pojemniki z szufladami


Przestrzeń biurowa bywa bardzo ograniczona i zatłoczona, również narzędziami pracy i maszynami wykorzystywanymi na co dzień do obsługi spraw bieżących. Niewątpliwie więc w każdej przestrzeni biurowej liczy się wielozadaniowość i uniwersalność zastosowanych rozwiązań – także meble i akcesoria wchodzące w skład wyposażenia biura, mogą być wielozadaniowe i ułatwiać przechowywanie dokumentów czy wykonywanie pracy.

Takie rozwiązania jak funkcjonalne i ergonomiczne pojemniki z szufladami lub biurka dające więcej możliwości organizacji pracy – to zawsze korzyść dla pracownika, ale również pracodawcy. Właściwie zaplanowana przestrzeń biurowa i nowoczesne rozwiązania w zakresie funkcjonalności czy ergonomii miejsca pracy, przekładają się natychmiast na produktywność pracowników i jakość wykonywanych przez nich zadań, dlatego nawet w wieloletnim biurze, które od dawna nie było modernizowane, można względnie niskimi kosztami podnieść komfort pracy, chociażby sięgając po oferowane w naszym sklepie pojemniki z szufladami.


Bezpieczeństwo i ochrona danych


Pierwszym i najważniejszym aspektem, o którym pamiętać musi absolutnie każdy prowadzący działalność gospodarczą – bez względu na jej charakter – jest odpowiednie przechowywanie dokumentów i ich archiwizowanie. Bezpieczeństwo i ochrona danych nie dotyczy tylko i wyłącznie danych osobowych, ale te z uwagi na nowe przepisy RODO podlegają szczególnej kontroli. Dlatego zabezpieczenie wielu dokumentów, które są na bieżąco potrzebne pracownikom do realizacji codziennych zadań, ma obecnie kluczowe znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa.

Zgromadzone w poniższej kategorii pojemniki z szufladami pozwolą Państwu zabezpieczyć interes swojej firmy i jednocześnie uchronić się przed ewentualnymi prawnymi i finansowymi konsekwencjami. Szeroki wybór asortymentu tego typu w naszym sklepie sprawia, że absolutnie każde biuro o bardzo rozmaitych parametrach i potrzebach, z powodzeniem znajdzie idealne wyposażenie właśnie u nas. Na szczególną uwagę zasługują takie modele, jak chociażby:

  • pojemnik plastikowy na 10 szuflad Grand
  • szafka na dokumenty – 5 szuflad – zamykana na kluczyk
  • szafka zamykana na kluczyk 
  • pojemnik z kolorowymi 10 szufladami VariColor


Jakość wykonania i trwałość materiałów


Trwałość syntetycznych materiałów zastosowanych w produktach w tej kategorii, przekłada się na funkcjonalność każdego z produktów. Pomimo wykonania szuflad i konstrukcji z plastików, są to konstrukcje sztywne i masywne, co zapewnia im wiele lat prawidłowej pracy. Jednocześnie udostępniamy również modele zamykane na klucz, dzięki czemu pracownik bądź pracodawca zyskują pełną kontrolę nad dostępnością danej dokumentacji.