Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Papiery pakowe i folia pęcherzykowaPrzewożenie nie tylko delikatnych przedmiotów, ale również dokumentacji czy narzędzi pracy, wymaga odpowiedniej staranności. Jeśli chodzi o zabezpieczenie własnego dobytku czy majątku firmy – warto dołożyć wszelkiej staranności, aby transport nie uległ najmniejszemu uszkodzeniu. Wiele firm sprzedających towary wysyła je do klientów pocztą bądź kurierem i wtedy papiery pakowe i folia pęcherzykowa oraz odpowiednie wkładki styropianowe do kartonów – są największym sprzymierzeńcem takiej działalności.

Jeśli towar już w transporcie ulegnie uszkodzeniu, wtedy będzie to stratą wyłącznie dla przedsiębiorcy, nie zaś klienta. Dlatego tak ważnym jest, aby przygotować się do odpowiedniego wysyłania towarów i pakowania przedmiotów poprzez zainwestowanie w stosowne materiały zabezpieczające – takie jak zaprezentowane w poniższej kategorii.


Ochrona od zewnątrz i wewnątrz


Przesyłka czy dokumentacja przygotowane do transportu albo archiwizacji, muszą być odpowiednio zabezpieczone z różnych względów. Bardzo ważne jest często ukrycie zawartości przesyłki, więc idealnie nadają się do tego przede wszystkim nieprzezroczyste papiery pakowe. Można nimi wygodnie owinąć każdy rodzaj przesyłki, lub zapakować w niego bezpośrednio pliki dokumentów, foldery czy aktówki. Dzięki temu, że oferowane przez nas papiery pakowe i folia pęcherzykowa są dobrze znane i użytkowane przez wielu z Państwa od dziesiątek lat, mówimy o produktach sprawdzonych i niezawodnych. Trudno o lepszą rekomendację niż ilość zamówień spływających regularnie na nasze papiery pakowe i folia pęcherzykowa.

Ukrycie przed niepożądanym wzrokiem zawartości przesyłki to ochrona jej od zewnątrz, ale bardzo często równie ważne albo nawet ważniejsze jest ochronienie zawartości wewnątrz. Do tego odpowiedzialnego zadania najlepiej jest wybrać przede wszystkim sprawdzoną folię pęcherzykową, która zachowuje strukturę i pełne napełnienie pęcherzyków nawet przy dużym obciążeniu czy działaniu różnych sił na przesyłkę. Nic tak dobrze nie amortyzuje i ochrania przedmiotów i towarów zamkniętych w kartonie czy pudełku jak oferowane w naszym sklepie folia pęcherzykowa. Naturalnym uzupełnieniem dla tego asortymentu są pozostałe produkty z naszej oferty, zgromadzone w pokrewnych kategoriach, takich jak:

  • taśmy pakowe i sznurki
  • folia stretch i kartony wysyłkowe
  • koperty rozszerzane


We wszystkich naszych kategoriach znaleźć można produkty pochodzące od tych samych uznanych i sprawdzonych dostawców. Są to przede wszystkim markowe rozwiązania, które na przestrzeni lat nie zmieniły się w najmniejszym stopniu, ponieważ są już sprawdzone i przyjęte w 100% przez naszych klientów oraz użytkowników. Wszystkie propozycje w naszym sklepie wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger